Какие документы нужны для строительства дома?

Описание вашего первого форума.

Какие документы нужны для строительства дома?

Сообщение lifan 27 май 2015, 12:11

Имеем земельный участок, собираемся строить дом. Какие документы нужны для начала строительства?
lifan
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 27 май 2015, 12:10

Какие документы нужны для строительства дома?

Сообщение admin 29 май 2015, 10:54

На підставі вимог ст. 27 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17 лютого 2011 року №3038-VI забудова присадибних, дачних і садових земельних ділянок може здійснюватися за спрощеною процедурою - на підставі будівельного паспорта забудови земельної ділянки (далі - будівельний паспорт).

Обов'язкова умова здійснення забудови на підставі будівельного паспорту є те що він видається для розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового будинку, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху) з площею до 300 квадратних метрів, господарських будівель і споруд, гаражів, елементів благоустрою та озеленення земельної ділянки.

Будівельний паспорт складається з текстових та графічних матеріалів.

За наявності плану зонування території розроблення будівельного паспорта здійснюється на його підставі.

Необхідно зауважити, що проектування на підставі будівельного паспорта здійснюється без отримання містобудівних умов та обмежень. Для об'єктів, зазначених у частині першій цієї статті, розроблення проекту будівництва здійснюється виключно за бажанням замовника.

Надання будівельного паспорта здійснюється уповноваженим органом містобудування та архітектури на безоплатній основі протягом десяти робочих днів з дня надходження відповідної заяви та пакета документів відповідно до вимог пункту 2.1. Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки» від 05.07.2011 року № 103, до якого входять:

1. Заява на видачу будівельного паспорта зі згодою замовника на обробку персональних даних за формою, наведеною у Додатку 1 до цього Порядку;

2. Засвідчена в установленому порядку копія документа, що засвідчує право власності або користування земельною ділянкою, або договір суперфіцію;

3. Ескізні наміри забудови (місце розташування будівель та споруд на земельній ділянці, відстані до меж сусідніх земельних ділянок та розташованих на них об’єктів, інженерних мереж і споруд, фасади та плани поверхів об’єктів із зазначенням габаритних розмірів, перелік систем інженерного забезпечення, у тому числі автономного, що плануються до застосування, тощо);

4. Проект будівництва (за наявності);

5. Засвідчена в установленому порядку згода співвласників земельної ділянки (житлового будинку) на забудову.

Для отримання правових консультацій звертайтесь за нашою адресою: м. Кіровоград, вул. Карла Маркса, 84 (Велика Перспективна, 84), сайт - http://www.ukrzakon.net.
admin
Администратор
 
Сообщения: 200
Зарегистрирован: 24 окт 2012, 18:42


Вернуться в Юридические консультации ОНЛАЙН

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron