Оптимизация налогообложения путем использования инвалидов.

Оптимизация налогообложения путем использования инвалидов.

Сообщение admin 25 янв 2013, 12:28

Оптимізація оподаткування шляхом використання праці інвалідів.
Відповідно до п. 154.1 ст.154 Податкового кодексу України звільняється від оподаткування прибуток підприємств та організацій, які засновані громадськими організаціями інвалідів і є їх повною власністю, отриманий від продажу (постачання) товарів, виконання робіт і надання послуг, крім підакцизних товарів, послуг із поставки підакцизних товарів, отриманих у межах договорів комісії (консигнації), поруки, доручення, довірчого управління, інших цивільно-правових договорів, що уповноважують такого платника податку здійснювати постачання товарів від імені та за дорученням іншої особи без передачі права власності на такі товари, де протягом попереднього звітного (податкового) періоду кількість інвалідів, які мають там основне місце роботи, становить не менш як 50 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить протягом звітного періоду не менш як 25 відсотків суми загальних витрат на оплату праці. При цьому важливо знати, що зазначені підприємства та організації громадських організацій інвалідів мають право застосовувати цю пільгу за наявності дозволу на пільгу, який видається Комісією з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій інвалідів (ст. 14-1 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні").
Пункт 197.6 статті 197 Податкового кодексу Країни також передбачає звільнення від сплати ПДВ підприємств та організацій, які засновані громадськими організаціями інвалідів. При цьому, безпосереднім вважається виготовлення товарів/послуг, у результаті якого сума витрат з переробки (обробка, інші види перетворення) сировини, комплектувальних виробів, складових частин, інших покупних товарів/послуг, які використовуються при виготовлені таких товарів/послуг, становить не менш як 8 відсотків ціни постачання таких виготовлених товарів/послуг.
Зокрема, користуватися такою пільгою можна наступним чином:
1. Підприємство, яке оптимізує податки, звільняє своїх співробітників.
2. Громадською організацією інвалідів створюється дочірня компанія, куди
переходять всі працівники Підприємства.
3. За допомогою укладеного договору аутсорсингу переведені співробітники мають
змогу працювати у тій же фірмі, де і працювали, але реально значаться в дочірній компанії Громадської організації інвалідів.
admin
Администратор
 
Сообщения: 200
Зарегистрирован: 24 окт 2012, 18:42

Вернуться в Оптимизация налогообложения

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron