Правозастосування у сфері кримінального судочинства

Зміст


Введення

Глава 1. Поняття підготовчої частини судового засідання

.1 Завдання підготовчої частини судового засідання

.2 Взаємозв'язок підготовчої частини судового засідання з подальшими етапами судового розгляду

.3 Правові наслідки проведення підготовчої частини судового засідання

Глава 2. Кримінально-правові процесуальні норми

.1 Кримінально-правові процесуальні норми: види і структура

.2 Особливості норм кримінально-процесуального права

.3 Порушення норм кримінально-процесуального права

Глава 3. Законодавче регулювання та практика застосування порядку особливого порядку судового розгляду

.1 Особливий порядок судового розгляду, особливості

.2 Кримінально-правове забезпечення досудового угоди про співпрацю: проблеми та рішення

.3 Актуальні проблеми вдосконалення кримінально-процесуального права в Російській Федерації

Висновок

Список літератури


Введення


Підготовча частина судового засідання призначена для створення та перевірки умов правосуддя в суворій відповідності з законом - нормами КПК України і Конституцією РФ.

Підготовча частина судового засідання - це перша частина судового розгляду. Її зміст складають дії головуючого по відкриттю судового засідання, роз'яснення бере участь у справі перекладачеві його прав, перевірці явки в суд, видаленню свідків із зали судового засідання, встановлення особи підсудного і уточнення своєчасності вручення йому і його захисникові копії обвинувального висновку або обвинувального акта, постанови прокурора про зміну обвинувачення, роз'яснення учасникам судового розгляду права відводу і дозвіл заявлених відводів, роз'яснення підсудному, потерпілому, їх законним представникам, цивільному позивачеві, експертові і спеціалістові належних їм прав, вирішенню заявлених сторонами клопотань, а також вирішенню питання про можливість розгляду справи за відсутності кого-небудь з учасників судочинства (ст. 261-272 КПК України).

Підготовча частина розглядається як структурний елемент процедури. Без належної організації та проведення підготовчої частини судового засідання суд не може перейти до дослідження обставин справи і винести остаточне рішення по суті. Правильне з'ясування значення і характеру процесуальних дій, скоєних у підготовчій частині судового засідання, вкрай важливо для того, щоб не допускати недооцінки цієї важливої ??частини судового розгляду. Стадія підготовки до судового засідання має істотне значення для розгляду кримінальної справи, володіє характерними ознаками, виконує певні функції і вирішує властиві їй завдання.

Проведення суддею підготовки до судового засідання служить фактором, що впливає на ефективність правосуддя. Від ефективності діяльності судді у підготовчій частині процесу залежить подальше його розгляд і ефективність правосуддя в цілому.

Розгляд справ здійснюється судом першої інстанції, в результаті його розгляду в судовому засіданні з обов'язковим повідомленням осіб, які беру...Страница 1 из 15 | Следующая страница