Право на страйк та его реалізація

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

ВСП «ВАСИЛІВСЬКИЙ КОЛЕДЖ ТДАТУ»

циклової комісія юридичних дисциплінКурсова робота

з дисципліни: Трудове правовиконан: Лашко Іван

студент групи П - 21 відділення

«Правознавство» заочна форма навчання

Керівник: Родіна Тамара Борисівна2012р


ВСТУП


Актуальність теми курсової роботи зумовлена ??тім, что будь-якому демократичному правовому суспільстві працівники мают СПЕЦІАЛЬНІ методи для захисту своих СОЦІАЛЬНИХ та Економічних інтересів. Формування ринкового відносін супроводжується масовим порушеннях трудових прав працівніків, ЗРОСТАННЯ Безробіття, зниженя уровня копійчаних доходів населення. Проблема забезпечення надійного захисту трудових прав працівніків Надзвичайно загострюється, а відтак, звітність, візначітіся з формами и засоби захисту ціх прав.

Формування Нової системи трудових відносін на засідках соціального партнерства и создания відповідного правового механізму їх регулювання є необхідною и ВАЖЛИВО ськладової ринковий перетвореності. У умів рінкової трансформації ЕКОНОМІКИ Суспільні отношения у сфере праці наповнюються новим змістом, змінюється їхній характер за рахунок Посилення колективних засідок.

Під вплива СУЧАСНИХ соціально-економічних чінніків змінюється предмет трудового права, сфера его Дії, Галузевий режим правового регулювання, система, з являються інстітуційні новації. Деякі усталені Поняття в науці трудового права потребуються нового підходу та відповідного теоретичного обгрунтування передусім з позіцій забезпечення, охорони та захисту прав и свобод людини у сфере праці.

Теорія ненасільніцкої Боротьби булу сформульована Американский професором Дж. Шарпом, Який зараховує до неї больше 200 різніх методів, зокрема Різні форми сімволічного протесту, страйки, блокада ПІДПРИЄМСТВА, бойкот, Демонстрації а такоже Колективні зверненнядо КЛІЄНТІВ та акціонерів з Проханов пріпініті співробітніцтва [31, с. 68].

правовими базою курсової роботи є національне та міжнародне законодавство. Право на страйк та йо захист передбачені Європейською соціальною хартією (переглянутися) [12], Хартією Співдружності про основні Соціальні права трудящих [13]. Саме в Європейській соціальній хартії Вперше в міжнародному трудовому праві Було признал право на страйк, Яке Вже пізніше Було закріплено у Міжнародному пакті про економічні, Соціальні и культурні права 1966 р. [14]. У п.3 ст.16 Європейської Хартії зазначається, что держави зобов язуються Сприяти Створення та використаних належноє механізму примирення та добровільного арбітражу для врегулювання трудових спорів, а такоже візначають право працівніків и роботодавців на Колективні Дії у разі розбіжності інтересів, включаючі право на страйк, з урахуванням зобов язань, Які могут віпліваті з раніше Укладення колективних договорів [12]. У Хартії про основні Соціальні права трудящих зазначено, что право на проведення колективних Дій, в разі ВИНИКНЕННЯ конфлікту інтересів, Включ...Страница 1 из 5 | Следующая страница