Проблеми правового регулювання банківського кредитування в Російській Федерації


ДИПЛОМНА РОБОТА

На тему: Проблеми правового регулювання банківського кредитування в Російській Федерації

2013

Зміст


Введення

Глава 1. ДОГОВІР БАНКІВСЬКОГО КРЕДИТУ ЯК ФОРМА КРЕДИТНИХ ПРАВООТНОШЕНИЙ

1.1 Поняття кредитного договору

1.2 Права та обов'язки сторін

.3 Припинення кредитного договору

Глава 2. деякі Способи забезпечення виконання кредитного договору

2.1 Застава

2.2 Порука

2.3 Банківська гарантія

Глава 3. Нормативне правове регулювання споживчого кредитування

.1 Проблеми правового регулювання банківського кредитування

3.2 Реклама в сфері споживчого кредитування

3.3 Удосконалення законодавства у сфері споживчого кредитування

Висновок

Список літератури

заставу поручительство виконання кредитний договір


ВСТУП


Банківське кредитування вже давно відомо російському праву і російському громадянинові. Сучасне життя, стрімкі скачки економіки, як світової, так і вітчизняної дають можливість для громадян створювати і розвивати свій бізнес. А для цього, як відомо, необхідні вільні грошові кошти. І взяти їх досить швидко можна за допомогою банків та інших кредитних організацій посредствам укладання кредитного договору.

Нині інститут кредитування дає можливість отримати кредит практично на будь-які потреби: як громадян, так і юридичних осіб. Розвиток економіки країни, законодавства, а також безперервне вдосконалення банківської системи надає сучасному споживачеві величезний вибір видів кредитних договорів: на покупку нерухомості, автокредит, кредит на покупку меблів, ремонт, для розширення малого бізнесу та ін Загалом, сьогодні громадянин може отримати гроші практично на будь-які цілі.

Але існує і зворотний бік цих відносин. Неграмотний споживач, укладаючи кредитний договір або виступаючи в якості поручителя за кредитними зобов'язаннями, не усвідомлює настання можливих наслідків. Це призводить іноді до плачевних результатів. Наприклад, до реалізації майна боржника або поручителя у разі невиконання зобов'язань за кредитним договором.

Зовсім недавно банкам і кредитним організаціям зобов'язали показувати приховані процентні ставки по кредитах. А до цього моменту, споживач не володів всією повнотою інформації. У підсумку, великі переплати за кредитами, скандали, чергові розчарування в сфері кредитування громадян в Росії.

Все вищевикладене вказує на безсумнівну актуальність обраної теми дипломного дослідження, так як в сферу кредитування та отримання кредитів залучається все велика кількість учасників. Згідно зі статистикою, наведеною в журналі Forbes, кредит в Росії брали або виплачують майже кожен 2 чоловік у віці від 20 до 50 років. Цей факт підтверджує те, що кредитний договір твердо і впевнено увійшов у життя багатьох росіян.

Мета даної роботи полягає у всебічному дослідженні кредитних відносин і особливо інституту споживчого кредитування, а тако...Страница 1 из 6 | Следующая страница