Правовий статус іноземців в Україні

Зміст


Вступ

. Поняття та Особливості правового статусу іноземців в Україні

.1 Поняття «іноземець» та їх види

.2 Правовий статус іноземців в Україні

.3 Права та обов язки іноземців

.4 Правовий режим іноземців

.5 В `їзд в Україну и виїзд з України

. Особливості адміністратівної відповідальності іноземців в Україні

.1 Адміністративна відповідальність іноземців та ОСІБ без Громадянство

.2 Підстави и віді адміністратівної відповідальності іноземців в Україні

. Спеціфіка правового статусу украинцев за кордоном

Висновки

Перелік ПОСИЛАННЯ


Вступ


Нормативно-правовим актом, Який в основному візначає статус іноземців в Україні, закріплює основні права, свободи та обов «язки іноземних громадян и ОСІБ без Громадянство, Які перебувають в Україні, а такоже встановлює порядок їх в» їзду в Україну та віїзду з України, є Закон України «Про правовий статус іноземців та ОСІБ без Громадянство» від 22 вересня 2011 р. № 3773 - VIІ.

Згідно з Цім законом іноземець - це особа, яка НЕ ??перебуває у громадянстві України и є громадянином (підданім) Іншої держави або держав, а особа без Громадянство - це особа, якові Жодна держава відповідно до свого законодавства НЕ считает своим громадянином.

Стаття 26 конституції України закріплює за іноземцямі ті Самі права и свободи, что й за Громадянам України, крім вінятків, что встановлені самою Констітуцією, Закон і міжнароднімі угідь.

Іноземці на территории України корістуються правами набліженімі до прав украинцев. Іноземці в Україні НЕ могут користуватись політічнімі правами, что надані громадянам України, це вступаті в певні Політичні партії, брати участь у референдумі, доля у голосуванні та інше. Такоже на іноземців НЕ пошірюється обов `язок нести військову службу.

Надані Констітуцією та чіннім законодавством України права и свободи могут реалізуваті позбав ті Іноземці, Які Постійно прожівають в Україні [1].

Во время перебування іноземців в Україні бувають випадка, что смороду вчинять Правопорушення за що передбача відповідальність, згідно з законодавством України. Дуже великий Відсоток Правопорушення, Які вчіняють Іноземці на территории України є Адміністративні Правопорушення за що держава здійснює певні заходь до іноземців Щодо забезпечення правопорядку на территории України.

Іноземці на территории України несуть відповідальність на загально підставах. Іноземцю, Який порушує законодавство України, ЯКЩО ЦІ Порушення НЕ передбачають адміністратівної або крімінальної відповідальності, может буті скорочено Термін перебування в Україні. За рішенням органу внутрішніх справ або Служби безпеки Ук