Правовий режим сільськогосподарських земель СПХК Хатасскій

Зміст


Введення

Глава 1. Теоретичні основи правового режиму земель сільськогосподарського призначення

1.1 Поняття і загальна характеристика правового режиму земель сільськогосподарського призначення

1.2 Суб'єкти, які здійснюють використання земель сільськогосподарського призначення

1.3 Правове регулювання обороту земель сільськогосподарського призначення Російської Федерації

1.4 Правове регулювання обороту земель сільськогосподарського призначення Республіки Саха (Якутія)

Глава 2. Правовий режим земель сільськогосподарський виробничий кооператив хатасскій

2.1 Коротка характеристика СПХК Хатасскій

2.2 Аналіз використання земель сільськогосподарського призначення СПХК Хатасскій

2.3 Вироблення пропозиції, спрямовані на вдосконалення правового режиму сільськогосподарських земель спхк хатасскій

2.4 Ставки земельного податку в міському окрузі «місто Якутськ»

Висновок

Список літератури

Введення


Одним з основних елементів правового режиму є наявність прав і обов'язків суб'єктів правовідносин з використання земель. Вони залежать як від особливостей використовуваного об'єкта (землі), так і від правового статусу суб'єктів.

На сучасному етапі розвитку суспільства гостро постає питання правового режиму сільськогосподарських земель знаходяться безпосередньо біля міської межі. Урбанізація одна з цих причин, за опублікованими результатами останнього перепису населення, в Якутську між двома переписами (2002 і 2010 рр..) Населення збільшилося на 20,1%. З початку 1990-х рр.. йде активна міграція сільських жителів з районів республіки до Якутська. 3 листопада 2004 на підставі постанов государстенного Зборів (Іл Тумен) Республіки Саха (Якутія) селища Марха і Кангаласси були включені в міську межу Якутська.

До складу міського округу «Місто Якутськ» входять села Маган, Табаго, Стара Табаго, Хатасси, Тулагіно, Капітоновка, Кільдямци, Сирдах, Приміське, Володимирівка.

Основну роль в питанні переходу сільськогосподарських земель грає вирішення питання про надання земельних ділянок багатодітним сім'ям (3 і більше дітей). У 14.06.2011 вийшов Федеральний закон від 14.06.2011 N 138-ФЗ «Про внесення змін до статті 16 Федерального закону» Про сприяння розвитку житлового будівництва « і Земельний кодекс Російської Федерації » відповідно до якого: «Громадяни, які мають трьох і більше дітей, мають право придбати безкоштовно, в тому числі для індивідуального житлового будівництва, без торгів і попереднього узгодження місць розміщення об'єктів перебувають у державній або муніципальній власності земельні ділянки у випадках і в порядку, які встановлені законами суб'єктів Російської Федерації ».

Так, на території Республіки 10.12.2011 року набрав чинності Закон Республіки Саха (Якутія) від 10.11.2011 року 969-З N 847-IV «Про внесення змін до Земельного кодексу Республіки Саха (Якутія ) », спрямований на додаткову державну підтримку громадян Республіки Саха (Якутія), які мають трьох і більше дітей, за допомогою надання земельних ділянок із земель, що перебувають у державній або муніципальній власності, для садівництва...Страница 1 из 17 | Следующая страница